Помощ от нас
Банери
За контакт
Приятели

Гледайте мачове на живо ВК Арда(Кърджали) Програма и резултати за първи полусезон в Суперлигата

Още футболни новини от света / Френски футбол

14 Декември 08, 12:52 / Автор: Администратор
Екзекуторът на ЦСКА от преди 2 години отново се вихри в Франция
Нападателят на Тулуза Андре-Пиер Жиняк показа за пореден път, че през този сезон е в отлична форма. Футболистът вкара два гола за успеха на своя тим при победата с 3:1 над Сент Етиен. Той се разписа в 5-ата и 54-ата минута. Другото попадение за "виолетовите" бе дело на Етиен Дидо, а за "зелените" точен бе Пауло Машадо.

Отборът на Валансиен пък записа първи успех от 14 мача насам, след като победи с 3:1 гостуващия Монако. Монегаските откриха резултата чрез Пино, но с попадения на Санчес, Белмади и Пужол домакините успяха да се поздравят с успех. С победата си днес Валансиен се откъсна от дъното на таблицата и вече не е последен. Монако пък продължава да плува в посредствеността и в 12-ти.

Нанси нямаше проблеми с Гренобъл и го победи с 2:0. Точни за домакините бяха Фере и Диа. За гостите за пореден път не игра българина Христо Янев, а тимът му записа 5-и мач без отбелязан гол.

Сошо успя да се добере до равенството 2:2 срещу Каен след два късни гола на Приват в последните 15 минути. Преди това Гомис на два пъти бе дал предимство на гостите.

Източник:sportal.bg